אייקידו בגבעתיים

יש דרכים שונות להגיע להרמוניה עם האנרגיה, מבחינת היפנים הדרך הטובה להגיע למצב שכזה היא באמצעות אומנות לחימה ולשם כך בדיוק הם המציאו את האייקידו, שהפירוש שלה הוא אכן "הדרך להרמוניה עם האנרגיה". 

אייקידו היא שיטה שהומצאה במאה העשרים, והיא מבוססת על אמנויות לחימה יפניות קלסיות שונות. בדומה לאומנויות לחימה אחרות, גם האייקידו היא לא שיטת לחימה אלא היא דרך חיים שבדומה לאומנויות לחימה אחרות, דווקא מבוססת על שלום כשהמטרה היא למנוע נזק לצד השני ולהתבסס יותר על הרעיון של הגנה עצמית מתוך כוונה לגרום לצד השני לחדול אך בלי לגרום לו נזק. בבסיס האייקידו עומדת הגישה שעלינו להתמזג עם התוקף באמצעות ניתוב התנועה שלנו ושלהם. 

במהלך השנים נפתחו חוגי אייקידו באזור השרון וכן במקומות אחרים בישראל, כך למשל אפשר למצוא חוגי אייקידו בגבעתיים ובערים שונות במרכז הארץ. את החוגים מעבירים מדריכים מהשורה הראשונה בישראל, חלקם למדו את התחום בחוגים ובתי ספר בישראל, בעוד שבמקרים רבים אחרים, מדובר על מדריכים שלמדו את השיטה ביפן או במדינות מזרח שונות. 

התחום של אייקידו הוא מאוד מפותח בישראל, וזאת אפשר ללמוד מכמות החוגים לילדים ולמבוגרים שיש בתחום. הסיבה שתחום זה מפותח נובעת ממספר סיבות, ראשית, מדריכים רבים הביאו אותה ארצה אחרי שבילו תקופות שונות במזרח הרחוק ובפרט ביפן, שנית, אייקידו להבדיל מאומנויות לחימה או מקומות ספורט אחרים, הוא פחות אלים, ומטרתו היא לגרום לשני הצדדים להתחבר ביחד ולא לגרום נזק אחד לשני. 

מי שנרשם לחוג אייקידו בגבעתיים או בכל מקום אחר יכול לראות שבמסגרת החוג, לומדים התלמידים לא רק אודות התנועה ותרגילים שונים שקשורים לשיטה זו, אלא גם טכניקות של שליטה עצמית, ריכוז, וכן כיצד להפעיל את הכוח באמצעים שונים שלא ייקחו מהם אנרגיות רבות. 

במסגרת אייקידו לומדים התלמידים דברים שיכולים לעזור להם גם במקומות אחרים בחיים, זה היופי בשיטה זו, כמו בשיטות אחרות של אומנויות לחימה, מעצם העובדה שמדובר באומנויות שמשלבות בתוכן תנועה, חשיבה, אנרגיה ואמצעים אחרים, הרי שהם יכולים גם בנקודות מגוונות בחיים. 

לסיום, אם אתם מחפשים מקום איכותי וטוב בו ניתן ללמוד אייקידו בגבעתיים, אתם מוזמנים לפנות אלינו אל סטודיו סמוראי. אצלנו תוכלו למצוא מדריכים מנוסים שישמחו ללמד אתכם את רזי השיטה. אנחנו מזמינים אתכם אל חוג אייקידו בגבעתיים, תבואו, תתרשמו ואנחנו בטוחים שתיהנו. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
בי''ס לאומנויות לחימה בגבעתיים
 

מעוניינים במידע נוסף? חייגו:
ההתאחדות העולמית לג'ו ג'יטסו בישראל בע"מ  |  סניף גבעתיים - 03-5733479  |  סניף תל מונד - 09-9566555
סניף תל מונד - 09-9566555
סניף גבעתיים - 03-5733479  
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: 
|
אייקי ג'ו-ג'יטסו     אייקידו בגבעתיים     בי''ס לאומנויות לחימה בגבעתיים     בי''ס לחימת רחוב     בי''ס קפואירה     בית ספר לחימת רחוב     בית ספר קפואירה     ג'יאו - ג'יטסו     חוג קיקבוקס בגבעתיים     קיקבוקס בגבעתיים     אימוני כושר קרביים     בית ספר לאמנויות לחימה לילדים     ג'ו ג'יטסו למבוגרים     חוג ג'ו ג'יטסו לגילאי 4-5     חוג פילאטיס לנשים     חוגי קיקבוקס במרכז     חוגי קראטה לגברים     קורס להכשרת מאמני ג'ו ג'יטסו     קורסי מאמנים לאומנויות לחימה     אימוני כושר בגבעתיים