אימוני כושר קרביים

בדרך כלל כשאנחנו שומעים על אימוני כושר קרביים, הרי שזה בהקשר של חבר'ה צעירים לפני צבא, שמתחילים בכיתה י"א-י"ב לעבוד על הכושר שלהם במטרה להתקבל לאחת היחידות הקרביות ולהעביר שירות קרבי. לכן הם עורכים אימוני כושר אינטנסיביים, לכן הם עורכים אימונים בקבוצה, זו הסיבה שהם משקיעים חלק גדול מהזמן שלהם בריצות, טיפוסים, תרגילים בבית ועבודה במכון כושר.

אימוני כושר קרביים, כמו אמנות לחימה לגברים בהקשר אחר, דורשים הרבה מאוד סבלנות, השקעה ומאמץ, לא רק פיזי אלא גם נפשי. מי שרוצה להתמיד במסגרת של אימוני כושר אינטנסיביים, חייב להיות מסוגל להשקיע מבחינה פיזית וחייב להיות מסוגל להתאים את עצמו לאימונים כאלה מבחינה מנטאלית. הרי זה דורש הרבה מאוד תשומת לב, הרבה מאוד זמן, זה דורש הרבה פעמים שינוי בכל מה שקשור לסגנון חיים, החל משעות שינה קבועות, תזונה, יציאות ועוד. אין ספק שעבור בני נוער שפונים למסלול של אימוני כושר קרביים, מדובר בשינוי מאוד משמעותי בחייהם, שינוי שמתאים ברמה כזו או אחרת, למה שמצפה להם בצבא.
לא במקרה אימוני כושר קרביים ואימוני כושר אינטנסיביים נערכים במסגרת קבוצה. אימונים בקבוצה יכולים להעניק למתאמנים מספר יתרונות. ראשית, הם מאפשרים להם לעזור ולתמוך אחד בשני בתוך האימונים. יש אימונים מפרכים, קשים, ארוכים, בהם נדרשת תמיכה של אחרים. שנית, הם מאפשרים להם לעזור ולתמוך אחד בשני מחוץ לזמן האימונים. כך אפשר להעביר חוויית, לעזור למי שאיננו מרגיש שהוא מסוגל עוד, לתמוך באנשים שחווים משברים, פיזיים או נפשיים. מדובר על דברים שיכולים להשפיע בקלות על המסלול של כל אחד מאלה שנמצא במסלול.

מעבר לכל, אימוני כושר אינטנסיביים מחייבים אימונים בקבוצה, מאחר ואז קל יותר גם לבצע תרגילים מסוימים, בפרט כאלה שמיועדים לזוגות או לקבוצות, אך גם בכל הקשור לגיבוש קבוצתי. מאחר והמטרה של אימוני כושר קרביים מיועדים להכשיר בני נוער להיות חיילים, הם צריכים לדעת לעבוד ביחד. זה חלק בלתי נפרד מהציפיות מהם במהלך השירות הצבאי.

אימוני כושר קרביים, אמנות לחימה לגברים או כל תחום אחר של אימונים פחיזיים, מחייבים כמובן עבודה עם מאמן, ומן הסתם, זה חייב להיות מאמן מקצועי, גורם שאנחנו יכולים לסמוך עליו, איש מוסמך, עם הכשרה וניסיון. מישהו שאנחנו יכולים להפקיד בידיים שלו את הגוף שלנו ולאפשר לו להעביר לנו אימונים.

פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לצורך מסלול של אימוני כושר אינטנסיביים לבני נוער ובכלל. סטודיו סמוראי מציע לכם אפשרויות שונות לאימונים, מסלולים ייחודים שיאפשרו לכם אימונים בקבוצה וביחידים. פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית בנושא, אנחנו כאן לרשותכם בכל עת ובכל שעה. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום. 
 

מעוניינים במידע נוסף? חייגו:
ההתאחדות העולמית לג'ו ג'יטסו בישראל בע"מ  |  סניף גבעתיים - 03-5733479  |  סניף תל מונד - 09-9566555
סניף תל מונד - 09-9566555
סניף גבעתיים - 03-5733479  
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: 
|
אייקי ג'ו-ג'יטסו     אייקידו בגבעתיים     בי''ס לאומנויות לחימה בגבעתיים     בי''ס לחימת רחוב     בי''ס קפואירה     בית ספר לחימת רחוב     בית ספר קפואירה     ג'יאו - ג'יטסו     חוג קיקבוקס בגבעתיים     קיקבוקס בגבעתיים     אימוני כושר קרביים     בית ספר לאמנויות לחימה לילדים     ג'ו ג'יטסו למבוגרים     חוג ג'ו ג'יטסו לגילאי 4-5     חוג פילאטיס לנשים     חוגי קיקבוקס במרכז     חוגי קראטה לגברים     קורס להכשרת מאמני ג'ו ג'יטסו     קורסי מאמנים לאומנויות לחימה     אימוני כושר בגבעתיים