בית ספר לאמנויות לחימה לילדים

כשהורים רוצים לרשום את הילדים שלהם לחוגים, בין אם מדובר בבנים או בנות, יש לא מעט נקודות שהם לוקחים בחשבון, לא מעט נקודות שהם חושבים עליהן, כשהם בוחרים לאילו חוגים מומלץ להם לרשום אותם.
באופן טבעי, במקרים רבים מדובר על חוגים אשר בראש ובראשונה הילדים רוצים להירשם אליהם, חוגים שנקשרים לדברים שהילדים אוהבים,  חוגים שקשורים לתחביבים שמדברים אל הילדים בצורה כזו או אחרת.

אך לצד כל אלה, ההורים יחשבו על חוגים שיכולים לעזור לילדים בצורות שונות, חוגים שיכולים לתת לילדים כלים שונים אשר יכולים לשרת אותם בחיים, בצורה כזו או אחרת. זו הסיבה שהרבה מאוד הורים יחפשו אחר בית ספר לאומנויות לחימה לילדים. יש הורים אשר אולי יחשבו שזה אלים מדי, אך כמו שבית ספר לאומנויות לחימה לגברים או בית ספר לאומנויות לחימה לנשים, לא נוד ללמד אותם כיצד להרביץ לאחרים ובטח לא לעודד לעשות כך, מה עוד שבלימודים עצמם לא לומדים את הדברים הנ"ל, הרי שכך גם אצל ילדים. הם לא לומדים בבית הספר איך להרביץ, הם לא לומדים למי להרביץ. במובן מסוים ההיפך. כיצד להימנע מזה, ואם הם מרביצים, אז להרביץ בצורה נכונה מבלי לגרום לנזק השני, אפילו אם הדבר נעשה מתוך הגנה עצמית, שזו המשמעות האמיתי של בית ספר לאומנויות לחימה ילדים.
נקודה שצריך לזכור, בית ספר לאומנויות לחימה לילדים אך גם בית ספר לאומנויות לחימה לגברים, נועד לתת כלים נוספים  לילדים ולמבוגרים כאחר. בין היתר התמודדות בלחץ, התמודדות מול אנשים, עמידה מול קהל, תקשורת בינאישית ועוד. דברים שכולנו נדרשים אליהם ביום יום.

לכאורה זה נשמע מוזר שדווקא בבית ספר לאומנויות לחימה לילדים יהיה אפשר לקבל את הכלים הנ"ל, אך זה בכלל לא מוזר. עצם זה שהילד צריך להתמודד מול ילד אחר, באופן פיזי עם כללים מוגדרים, בצורה מסודרת, אצילית ולא פראית, מקנה לילדים הרבה כלים שהם מעבר לעניין עצמו, כלומר, כלים של ביטחון עצמי, כלים תקשורת, שיקול דעת, התמודדות בלחצים ועוד. צריך לזכור שכל התרבות של אומנויות לחימה מבוססת על דברים שכאלה.
אפשר לראות את התכונות הנ"ל נרכשות גם במסגרת בית ספר לאומנויות לחימה לגברים וכן במסגרת בית ספר לאומנויות לחימה לנשים, במילים אחרות גם בבית ספר לאומנויות לחימה למבוגרים ולא רק לילדים.

אם אתם מעוניינים לדעת עוד על בית ספר לאומנויות לחימה לילדים, זה הזמן ליצור איתנו קשר. אנחנו בסטודיו סמוראי נספק לכם את כל המידע בנושא. פנו אלינו בהקדם ונשמח לעמוד לרשותכם. ניתן לפנות אלינו בטלפון, או דרך אתר האינטרנט של הסטודיו. תוך זמן קצר תקבלו את כל המידע לידיכם. 
 

מעוניינים במידע נוסף? חייגו:
ההתאחדות העולמית לג'ו ג'יטסו בישראל בע"מ  |  סניף גבעתיים - 03-5733479  |  סניף תל מונד - 09-9566555
סניף תל מונד - 09-9566555
סניף גבעתיים - 03-5733479  
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: 
|
אייקי ג'ו-ג'יטסו     אייקידו בגבעתיים     בי''ס לאומנויות לחימה בגבעתיים     בי''ס לחימת רחוב     בי''ס קפואירה     בית ספר לחימת רחוב     בית ספר קפואירה     ג'יאו - ג'יטסו     חוג קיקבוקס בגבעתיים     קיקבוקס בגבעתיים     אימוני כושר קרביים     בית ספר לאמנויות לחימה לילדים     ג'ו ג'יטסו למבוגרים     חוג ג'ו ג'יטסו לגילאי 4-5     חוג פילאטיס לנשים     חוגי קיקבוקס במרכז     חוגי קראטה לגברים     קורס להכשרת מאמני ג'ו ג'יטסו     קורסי מאמנים לאומנויות לחימה     אימוני כושר בגבעתיים