בית ספר לחימת רחוב

בימים בהם הביטחון שלנו מעורער ואנחנו חוששים לצאת לרחוב או לפחות להגיע למקומות שונים, אין זה פלא שיותר ויותר אנשים בוחרים להירשם אל בית ספר לחימת רחוב במטרה ללמוד כיצד להגן על עצמם. 

הרבה פעמים אנחנו יכולים לראות בסרטים, כיצד אנשים, בבת אחת ובהפתעה גמורה מצליחים להגן על עצמם מפני תוקפים אשר מפתיעים אותם בצורות שונות. זו כל החוכמה בלחימת רחוב. יש המון סוגים של אומנויות לחימה, חלקם גם טובים למצבים בהם מתקיפים אותנו, אך מרביתם לא יעזרו לנו אם נותקף בהפתעה גמורה או בצורה מסוימת. מה שלומדים במסגרת ביה"ס לחימת רחוב הוא כיצד להגן על עצמנו בתנועות חדות, בצורה מפתיעה, בלי חשש. 

בית ספר לחימת רחוב מלמד אותנו ליצור תנועות גוף שונות יש מאין, כלומר להגיע ממצב רגיל, סטנדרטי, למצב של הגנה על עצמנו תוך אפס זמן. צריך לציין, מרבית הסגנונות שלומדים במסגרת בית ספר לחימת רחוב, הן סגנונות שמקורם הגנתיים ועם הזמן עוברים לסגנונות של התקפה. במילים אחרות, לא מדובר בצורות לחימה שמטרתן לגרום לנו להתקיף את מי שעומד מולנו, להיפך, הסגנונות השונים אשר נלמדים ביה"ס לחימת רחוב מיועדים להגנה. במידה ואנחנו מצליחים לשתק את התקפות התוקף, אנחנו יכולים לעבור להתקפה. 

מי שנרשם לבית ספר לחימת רחוב, נהנה לא רק מאפשרות ללמוד סגנונות הגנה שונים אלא לומדים ומקבלים דברים שיכולים לעזור לו באופן כללי בחיים. החל מביטחון עצמי, הן בעמידה מול זרים והן במתן תגובה (דרך היכולת להגיב לפעולה פיזית מקבלים ביטחון גם להגיב לפעולה מילולית), שליטה עצמית, ריכוז, פעולה מהירה ועוד. מדובר במגוון אלמנטים שיכולים לעזור לא רק כשנמצאים מול תוקף שמבקש לפגוע בנו אלא באופן כללי בחיים. 

במסגרת בית ספר לחימת רחוב, לומדים כיצד להתמודד עם תוקפים מסוגים שונים, החל מתוקף רגיל, תוקף שמנסה לפעול עם סכין או חפצים חדים אחרים, תוקף שמנסה לבצע תקיפה מינית ועוד. כלומר מדובר על סט נרחב של פעולות שנועדו למנוע ולהגן עלינו מפני תוקפים עם שלל כלים ואפשרויות. 

לפני סיום, אנחנו רוצים להזמין אתכם אלינו, אל חוג אומנויות לחימה בגבעתיים שנערך במסגרת סטודיו סמוראי. אצלנו תוכלו למצוא מדריכים בעלי ניסיון שילמדו אתכם כיצד להתמודד במצבים שונים. אתם מוזמנים להשאיר פרטים ויחזרו אליכם בהקדם עם הצעה לחוג שיכול להתאים לכם. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
בית ספר קפואירה
 

מעוניינים במידע נוסף? חייגו:
ההתאחדות העולמית לג'ו ג'יטסו בישראל בע"מ  |  סניף גבעתיים - 03-5733479  |  סניף תל מונד - 09-9566555
סניף תל מונד - 09-9566555
סניף גבעתיים - 03-5733479  
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: 
|
אייקי ג'ו-ג'יטסו     אייקידו בגבעתיים     בי''ס לאומנויות לחימה בגבעתיים     בי''ס לחימת רחוב     בי''ס קפואירה     בית ספר לחימת רחוב     בית ספר קפואירה     ג'יאו - ג'יטסו     חוג קיקבוקס בגבעתיים     קיקבוקס בגבעתיים     אימוני כושר קרביים     בית ספר לאמנויות לחימה לילדים     ג'ו ג'יטסו למבוגרים     חוג ג'ו ג'יטסו לגילאי 4-5     חוג פילאטיס לנשים     חוגי קיקבוקס במרכז     חוגי קראטה לגברים     קורס להכשרת מאמני ג'ו ג'יטסו     קורסי מאמנים לאומנויות לחימה     אימוני כושר בגבעתיים