בית ספר קפואירה

עוד מעט תתחיל שנת הלימודים ואיתה תתחיל גם שנת החוגים. ביחד עם הילדים אתם תצטרכו להחליט לאילו חוגים לרשום אותם. אנחנו רוצים להמליץ לכם כאן על הרשמה לבית ספר קפואירה או ביה"ס אמנויות לחימה. 

מי שלא מכיר, במסגרת בית ספר קפואירה לומדים הילדים את אומנות הלחימה הברזילאית הידועה. מדובר באומנות לחימה מיוחדת המשלבת בתוכה נגינה ושירה, והיא מוגדרת יותר כריקוד מאשר כאומנות לחימה. כיאה לברזילאים אתם יכולים מדובר על אומנות ייחודית מלהיבה במראה שלה, בתנועה ובקצב. 

בית ספר קפואירה מלמד ילדים כיצד לבצע את התנועות השונות, כיצד לעבוד עם הקצב אשר ברקע, כל זה תוך שיתוף פעולה בין כל הילדים. הרעיון הוא ללמד את הילדים כיצד לבצע פעולות שונות במקביל, בקואורדינאציה מלאה. את מה שהם ילמדו במסגרת בית הספר הם ייקחו איתם גם למקומות אחרים בחיים, כולל ללימודים, פעילויות חברתיות ועוד. 

הורים רבים מרגישים אי נוחות לרשום את ילדיהם לביה"ס אמנויות לחימה. עבור רבים מהם, מדובר באלימות ודברים שהילדים לא אמורים להיחשף אליהם, בוודאי לא בגיל צעיר. אך זה לא נכון, לא כך הדבר. לא מדובר באלימות, ובטח לא בפעילות ספורטיבית שמסכנת את הילדים. עם כבר, מדובר בפעילות שיכולה להטיב מאוד עם הילדים, מסיבה מאוד פשוטה, במסגרת הלימודים לומדים הילדים לשלב מוטיבים שונים, החל מריכוז, שליטה עצמית, הכלה ועוד. כמו כן, הביטחון העצמי שלהם גובר תוך כדי שהם עובדים עם המדריכים ועם ילדים אחרים וכל קרב הוא ספורטיבי לגמרי, מתחיל ונגמר בלחיצת יד עם הצד השני. יש לציין שלהבדיל מתחרויות ספורט אחרות, אמנויות לחימה הן תחרותיות בטוחות שמטרתן לא לפגוע בצד השני אלא ללמוד כיצד להתגונן. הרעיון שעומד בבסיס האומנויות השונות הוא לא לפגוע בצד השני בהכרח. 

בית ספר קפואירה כמו ביה"ס אמנויות לחימה, מעניק לילדים כלים רבים שהוא לא ימצא בחוגים ובמקומות אחרים. הן מבחינה פיזית, נפשית ומנטאלית. לא במקרה חוגים אלו נחשבים פופולאריים מאוד בקרב ילדים רבים אשר ממשיכים ללכת אליהם גם בבגרותם. 

לסיום, אם אתם רוצים ללמוד עוד על בית ספר קפואירה, זה הזמן ליצור איתנו קשר. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת. סטודיו סמוראי מארגן שורה של חוגים של קפאורה וכן של אומנויות לחימה שונות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך האתר או בטלפון עוד היום ואנחנו נשמור לכם מקום. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
ג'יאו - ג'יטסו
 

מעוניינים במידע נוסף? חייגו:
ההתאחדות העולמית לג'ו ג'יטסו בישראל בע"מ  |  סניף גבעתיים - 03-5733479  |  סניף תל מונד - 09-9566555
סניף תל מונד - 09-9566555
סניף גבעתיים - 03-5733479  
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: 
|
אייקי ג'ו-ג'יטסו     אייקידו בגבעתיים     בי''ס לאומנויות לחימה בגבעתיים     בי''ס לחימת רחוב     בי''ס קפואירה     בית ספר לחימת רחוב     בית ספר קפואירה     ג'יאו - ג'יטסו     חוג קיקבוקס בגבעתיים     קיקבוקס בגבעתיים     אימוני כושר קרביים     בית ספר לאמנויות לחימה לילדים     ג'ו ג'יטסו למבוגרים     חוג ג'ו ג'יטסו לגילאי 4-5     חוג פילאטיס לנשים     חוגי קיקבוקס במרכז     חוגי קראטה לגברים     קורס להכשרת מאמני ג'ו ג'יטסו     קורסי מאמנים לאומנויות לחימה     אימוני כושר בגבעתיים