בי''ס לאומנויות לחימה בגבעתיים

סביר להניח שלא תמיד ראיתם את עצמם כמי שיום אחד יעמדו על המזרון ויאבקו באנשים אחרים בשיטות שונות של אומנויות לחימה, סביר להניח שגם לא דמיינתם שילדכם יעשו זאת. אך אנחנו בהחלט ממליצים לכם לחשוב על זה. 

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים פונים אל בתי ספר שונים לאומנויות לחימה ברחבי הארץ. שם הם לומדים שיטות שונות של לחימה, בעיקר מהמזרח הרחוק אך לא רק משם. בין השיטות שהם לומדים יש ג'ו ג'יטסו, קראטה, ג'ודו, אייקדו, טקוונדו, וכן שיטות כמו קיקבוקסינג, אגרוף תאילנדי, קפוארה ועוד. מדובר על שיטות שמשלבות תנועות שונות, שילוב של תנועות ידיים ורגליים, כשהרעיון הוא לשמור כל הזמן על ריכוז ושליטה של הגוף והנפש.  הן באימונים והן בקרב, צריך להיות מרוכז באופן מלא, בשקט נפשי כשעם הזמן צוברים ביטחון עצמי ומסוגלים לא רק להגן אלא גם להתקיף במטרה למנוע מהצד השני להגיב. 

אנחנו יכולים למצוא כיום בי"ס לאומנויות לחימה בגבעתיים ובערים שונות בישראל, במסגרתו יש חוגים שונים. חוג לאומנויות לחימה בגבעתיים, כולל שיטות שונות של אומנויות אשר מוכרות במזרח הרחוק וכן כאלה שבמשך השנים השתכללו והתפתחו לשיטות מורכבות יותר. אנחנו יכולים למצוא, בין היתר, חוג ג'ו גי'טסו באזור השרון, כמו באזורים אחרים בארץ, חוג אייקדו, ועוד מגוון חוגים כשהרעיון הבסיסי שעומד בפניהם הוא לאמן ולהרגיל את הנרשמים אליהם כיצד להתמודד במצבים בהם נדרשת הגנה ותגובה, התקפה והגנה. 

בי"ס לאומנויות לחימה בגבעתיים כמו במקומות אחרים, מעסיק מדריכים בעלי ניסיון רב בתחום, כולל כאלה שמתחרים בצורה מקצועית. במסגרת הלימודים, מלבד לימוד שיטות הגנה והתקפה, הרי שהתלמידים גם לומדים שיטות שונות של פעילות כושר גופני ברמות מגוונות, כשהרעיון הוא לפתח שרירים, להוריד מסת שומן, ולחטב את הגוף. הם יכולים לפתח את התרגילים השונים, גם מחוץ לשעת הלימודים, בבית או בכל מקום אחר.  

אם אתם מעוניינים לפתח ביטחון עצמי, ללמוד שיטות כיצד להתגונן מפני תוקפים וכיצד להגיב, אין ספק שעליכם להירשם לחוג לאומנויות לחימה בגבעתיים או בכל מקום אחר. 

אם אתם מחפשים ביה"ס לאומנויות לחימה בגבעתיים, זה הזמן לפנות אלינו, סטודיו הסמוראי הוא מבתי הספר המובילים בישראל בתחום זה. אתם יכולים ליצור איתנו קשר דרך האתר או בטלפון ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בהקדם האפשרי. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
בי''ס לחימת רחוב
 

מעוניינים במידע נוסף? חייגו:
ההתאחדות העולמית לג'ו ג'יטסו בישראל בע"מ  |  סניף גבעתיים - 03-5733479  |  סניף תל מונד - 09-9566555
סניף תל מונד - 09-9566555
סניף גבעתיים - 03-5733479  
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: 
|
אייקי ג'ו-ג'יטסו     אייקידו בגבעתיים     בי''ס לאומנויות לחימה בגבעתיים     בי''ס לחימת רחוב     בי''ס קפואירה     בית ספר לחימת רחוב     בית ספר קפואירה     ג'יאו - ג'יטסו     חוג קיקבוקס בגבעתיים     קיקבוקס בגבעתיים     אימוני כושר קרביים     בית ספר לאמנויות לחימה לילדים     ג'ו ג'יטסו למבוגרים     חוג ג'ו ג'יטסו לגילאי 4-5     חוג פילאטיס לנשים     חוגי קיקבוקס במרכז     חוגי קראטה לגברים     קורס להכשרת מאמני ג'ו ג'יטסו     קורסי מאמנים לאומנויות לחימה     אימוני כושר בגבעתיים