בי''ס לחימת רחוב

אחד הדברים החשובים ביותר שעלינו לעשות כשאנחנו מותקפים הוא, לשמור על קור רוח, לא להיכנס ללחץ, להיות בשליטה, להגן על עצמנו בצורה חכמה ולדעת לנצל את נקודת התרופה של התוקף בשביל להגיב. כך אנחנו יכולים לגבור עליו. 

זה בדיוק מה שמלמדים בבית הספר לחימת רחוב. יש אנשים הסבורים שבשעה שהם מותקפים, עליהם להיכנס למין "אמוק", ולהגיב בלי שליטה. אך זה לא נכון לפעול כל, מאחר ואז אנחנו מבזבזים אנרגיה וכוח על פעולות שלא מועילות לנו. במסגרת בי"ס לחימת רחוב אנחנו לומדים כיצד להיות בשליטה מלאה, מרוכזים, להכיר בכך שאנחנו מותקפים ולהגיב בהתאם. זה דורש מאיתנו כמובן להיות מסוגלים לספוג מכות בלי לתת להן להפיל אותנו או לגרום להן למנוע מאיתנו את תחושת הביטחון והשליטה העצמית. 

זה חשוב מאחר ואם אנחנו מאבדים ריכוז, שליטה, ביטחון עצמי, אנחנו נתנהג בפאניקה ונעשה דברים שלא יעזרו לנו, לא יעזרו לנו להגן על עצמנו ולא יאפשרו לנו להגיב. אומנם במסגרת לחימת רחוב יותר חשוב לדעת כיצד להגן על עצמנו ודרך זה אנחנו לומדים גם להגיב באופן התקפתי, אך אי אשר לזלזל בכך. לא במקרה אומרים שההתקפה הכי טובה ההיא ההגנה, כאן זה מתחיל. אם אנחנו מגנים על עצמנו, אנחנו יכולים לשבור את רוחו של הצד השני ולצאת מיד בהתקפה, ובכך אנחנו הופכים את הקערה על פיה. בדרך כלל כשאנחנו מצליחים להגן על עצמנו והצד השני לא מסוגל להכניע אותנו, התוצאה לאורך זמן, היא שהצד השני מאבד שליטה, נכנס לפאניקה ומתחיל לעשות דברים לא מתכוננים בשלב הזה אנחנו יכולים לגבור עליו. 

במסגרת לחימת רחוב, לומדים התלמידים סט פעולות משיטות לחימה שונות, כשהרעיון הוא לשלב בין השיטות השונות וליצור מהן שיטת לחימה שמתאימה למצב בו מותקפים בהפתעה ויש צורך להגן על הגוף וכן על הסביבה, במידת הצורך, ומתוך זה לעבור לשיטת התקפה. מיותר לציין שהמטרה היא לא להרוג או לחסל את התוקף אלא להכניע אותו עד אשר יגיע גורם מוסמך ויעצור אותו. 

אם אתם רוצים ללמוד לחימת רחוב, זה הזמן להירשם לסטודיו סמוראי. אצלנו תוכלו לקבל את כל הכלים הנדרשים במסגרת תחום זה. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, והצוות שלנו ישמח להסביר לכם במה מדובר, כיצד זה יכול לעזור לכם ולהתאים לכם חוג של לחימת רחוב שיכול להתאים לצרכים שלכם. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
בי''ס קפואירה
 

מעוניינים במידע נוסף? חייגו:
ההתאחדות העולמית לג'ו ג'יטסו בישראל בע"מ  |  סניף גבעתיים - 03-5733479  |  סניף תל מונד - 09-9566555
סניף תל מונד - 09-9566555
סניף גבעתיים - 03-5733479  
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: 
|
אייקי ג'ו-ג'יטסו     אייקידו בגבעתיים     בי''ס לאומנויות לחימה בגבעתיים     בי''ס לחימת רחוב     בי''ס קפואירה     בית ספר לחימת רחוב     בית ספר קפואירה     ג'יאו - ג'יטסו     חוג קיקבוקס בגבעתיים     קיקבוקס בגבעתיים     אימוני כושר קרביים     בית ספר לאמנויות לחימה לילדים     ג'ו ג'יטסו למבוגרים     חוג ג'ו ג'יטסו לגילאי 4-5     חוג פילאטיס לנשים     חוגי קיקבוקס במרכז     חוגי קראטה לגברים     קורס להכשרת מאמני ג'ו ג'יטסו     קורסי מאמנים לאומנויות לחימה     אימוני כושר בגבעתיים