ג'ו ג'יטסו למבוגרים

כשאנחנו חושבים על אומנות לחימה יפאנית, אנחנו בדרך כלל חושבים על ג'ודו או קרטה. אלו אומנויות הלחימה הבולטות, המוכרות, אומנויות הלחימה שכל ילד ישראלי, בין אם בגלל שהוא עצמו לומד אותה ובין אם בגלל רשימת ההישגים הגדולה שיש בתחום לישראל.
אך האמת היא שלצד אומנויות לחימה אלו, אנחנו יכולים למצוא עוד שורה של אומנויות לחימה, כשאחת הבולטות ביניהן היא ג'ו גיטסו. מדובר על אומנות לחימה יפאנית אשר לא פחות ולא יותר הסמוראים בעצמם השתמשו בהם. מדובר באומנות לחימה ייחודית שמשתמשת גם בשיטות של הגנה עצמית וגם בשיטות שמשלבות מתקפה, יש הרבה שימוש בקרקע ובכוחות שונים שהכוח שלנו מצליח לייצר בעצמו.

אנחנו יכולים למצוא שורה של חוגי ג'ו גיטסו למבוגרים, בין אם אלו חוגי ג'ו ג'יטסו לגברים או ג'ו ג'יטסו לנשים. מדובר בחוגים בהם ישנו מדריך אשר מלמד את התלמידים השונים כיצד לנהוג, בין אם זה כשהם נמצאים בקרב ובין אם זה כשהם מתכוננים אליו.
כמו שאפשר לשים לב ג'ו ג'יטסו למבוגרים יושב בצורה נהדרת לצד חוגי ג'ו ג'יטסו לילדים ויש לכך הסבר פשוט. לא מדובר באומנות לחימה שיש לה מגבלות גיל מסוימים. להבדיל נניח מתחומים שאינם מגיעים מאומנויות לחימה, כמו איגרוף או משחקי כדור, הרי שכאן כל אחד יכול להשתלב, עם שכבת הגיל שלו, כמובן. באופן טבעי כן נמצא הפרדה בין ג'ו ג'יטסו לנשים לבין ג'ו ג'יטסו לגברים.

נקודה נוספת שחשוב להדגיש אותה היא, לא מדובר בחוג אלים, לא לומדים בחוג הזה איך להכות אנשים ואיך להרביץ להם. כל הרעיון של אומנויות לחימה זה דווקא הגנה עצמית, כיצד האדם מגן על עצמו ואם הוא מתקיף זה נובע מתוך הגנה. זו הגישה שתומכת בתחום זה במשך שנים והיא לא משתנה.
לפני סיום, כל מי שנרשם לחוג ג'ו ג'יסו למבוגרים צריך לזכור, מדובר בשיטה שלמדריך יש חלק מהותי בה. היא לא יכולה להיות מועברת על ידי כל אחד. רק מי שמתמחה בתחום, עבר הכשרה וקיבל לגיטימציה ויכול להיות מדריך מומחה. לכן לפני שבוחרים ללמוד אצל מדריך כזה או אחר, יש לבחון מה בדיוק ההסכמה שלו, מה הוא יודע, מה הוא מציע לנו ורק אז להחליט האם להירשם אצלו או לא. אין סיבה להירשם אצל כל אחד, בוודאי לא אצל מי שאין לו ניסיון בתחום.

לפני סיום, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע בתחום. אצלנו בסטודיו סמוראי תוכלו לקבל את כל המידע בנושא. פנו אלינו עוד היום והצוות שעובד אצלנו יספק לכם מידע על חוגי ג'ו ג'יטסו למבוגרים ולצעירים במידת הצורך. אנחנו כאן לרשותכם תמיד. 
 

מעוניינים במידע נוסף? חייגו:
ההתאחדות העולמית לג'ו ג'יטסו בישראל בע"מ  |  סניף גבעתיים - 03-5733479  |  סניף תל מונד - 09-9566555
סניף תל מונד - 09-9566555
סניף גבעתיים - 03-5733479  
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: 
|
אייקי ג'ו-ג'יטסו     אייקידו בגבעתיים     בי''ס לאומנויות לחימה בגבעתיים     בי''ס לחימת רחוב     בי''ס קפואירה     בית ספר לחימת רחוב     בית ספר קפואירה     ג'יאו - ג'יטסו     חוג קיקבוקס בגבעתיים     קיקבוקס בגבעתיים     אימוני כושר קרביים     בית ספר לאמנויות לחימה לילדים     ג'ו ג'יטסו למבוגרים     חוג ג'ו ג'יטסו לגילאי 4-5     חוג פילאטיס לנשים     חוגי קיקבוקס במרכז     חוגי קראטה לגברים     קורס להכשרת מאמני ג'ו ג'יטסו     קורסי מאמנים לאומנויות לחימה     אימוני כושר בגבעתיים