חוגי קראטה לגברים

כשאנחנו חושבים על חוג קראטה, אנחנו בדרך כלל חושבים על חוגים לילדים. כל הורה יודע, שיש מנהג כזה לשלוח את הילדים לחוג קראטה או ג'ודו בגיל מאוד צעיר, במטרה שירכוש מיומנויות חברתיות, מיומנויות של תנועה, שיפעיל את הגוף ולא פעם גם בשביל שיבין שכל המשמעות של הפעלת כוח, לא יכולה להתבצע ככה סתם, היא חייבת להיות במסגרת מסוימת, תחת כללים מסוימים, בצורה ברורה עם חוקים.

אך מה שהרבה מאיתנו לא יודעים או שוכחים, אנחנו לא מפסיקים ללמוד קראטה כשאנחנו ילדים. אנחנו יכולים למצוא חוגי קראטה לגברים או חוגי קראטה לנשים, כלומר חוגי קארטה למבוגרים ולא רק לילדים ובני נוער. בדיוק כמו שאנחנו יכולים למצוא חוגים אחרים אשר מותאמים גם לילדים אך גם למבוגרים.
קיימים כמה הבדלים בין חוגים שכאלה לחוגי קראטה לגברים מבוגרים או חוגי קראטה לנשים למבוגרות. אנחנו מיד נתייחס להבדלים, אך חשוב לומר קודם לכן, שאנחנו יכולים למצוא חוגי קראטה בתל מונד וביישובים אחרים בארץ, הם מתבססים על רעיון שיש מדריך שעובד עם קבוצה של תלמידים. לרוב מדובר על תלמידים מבוגרים שנמצאים פחות או יותר באותה סביבת גיל, כמובן שהם צריכים להיות באותו מצב פיזי והוא צריך להיות מצב טוב, כמו כן, חוגי קארטה לגברים או חוגי קראטה לנשים צריכים להיות מותאמים בהתאם ליכולות ולמצבם הפיזי. סביר להניח שהחוגים מטרתם איננה להביא אותם למצב שהם יהפכו להיות אנשי מקצוע ויתחרו בתחרויות אך כן שיכירו ויבינו את התחום.

מה ההבדלים בין חוגי קראטה לגברים או חוגי קראטה לנשים, לבין חוגים אחרים? ראשית, עצם זה שמדובר בחוג שדורש מיומנויות פיזיות מסוימות, מחייב בעצם כושר גופני, מחייב כוח, שליטה פיזית ועוד. אי אפשר לעסוק בתחום מבלי להיות מסוגל לבצע פעולות פיזיות בסיסיות.
שנית, מאחר ומדובר בחוג שדורש כוח פיזי, הרי שהוא גם מחייב יכולת מנטאלית, הרבה פעמים זה לא רק הכרחי אלא הוא מספק את היכולת הזאת. כלומר, חוגי קראטה לגברים או חוגי קראטה לנשים, מעבר לכך שהוא מספק לנרשמים אליהם את הידע הפיזיולגי הנדרש הוא גם מאפשר להם לרכוש כלים מנטאליים שונים, להתמודד עם פחד, לחץ, ואלמנטים אחרים שיכולים להשפיע עליהם.
שלישית, חוגי קראטה למבוגרים מאפשרים לנרשמים לבצע פעילות גופנית שבאופן רגיל הם לא יבצעו. לכן יש יתרון עצום בחוגים שכאלה על פני חוגים אחרים, טובים ככל שיהיו.

אם אתם רוצים לדעת עוד על חוגי קראטה לגברים ונשים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. סטודיו סמוראי עומד לרשותכם ומספק לכם את כל המידע בנושא. פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית בתחום. אנחנו כאן לרשותם בכל יום ובכל שעה. 
 

מעוניינים במידע נוסף? חייגו:
ההתאחדות העולמית לג'ו ג'יטסו בישראל בע"מ  |  סניף גבעתיים - 03-5733479  |  סניף תל מונד - 09-9566555
סניף תל מונד - 09-9566555
סניף גבעתיים - 03-5733479  
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: 
|
אייקי ג'ו-ג'יטסו     אייקידו בגבעתיים     בי''ס לאומנויות לחימה בגבעתיים     בי''ס לחימת רחוב     בי''ס קפואירה     בית ספר לחימת רחוב     בית ספר קפואירה     ג'יאו - ג'יטסו     חוג קיקבוקס בגבעתיים     קיקבוקס בגבעתיים     אימוני כושר קרביים     בית ספר לאמנויות לחימה לילדים     ג'ו ג'יטסו למבוגרים     חוג ג'ו ג'יטסו לגילאי 4-5     חוג פילאטיס לנשים     חוגי קיקבוקס במרכז     חוגי קראטה לגברים     קורס להכשרת מאמני ג'ו ג'יטסו     קורסי מאמנים לאומנויות לחימה     אימוני כושר בגבעתיים