חוג פילאטיס לנשים

אחד מהחוגים הפופולאריים ביותר בשנים האחרונות בקרב אנשים מבוגרים, גברים ונשים, הוא חוג פילאטיס. אנחנו יכולים למצוא מגוון חוגי פיאלטיס במרכזי ספורט, מתנס"ים ומרכזים ציבוריים, וכן במקומות אחרים. מדובר בחוגים שמיועדים לנשים ולגברים מכל הגילאים וכפי שנוכל לראות מיד, יש לחוגים אלה יתרונות רבים.
חוג פילאטיס לנשים או חוג פילאטיס לגברים, מאפשר להם ליהנות מאפשרות ללמוד עם הגוף שלהם בצורה נוחה ואפקטיבית, תוך פיתוח תנועתיות ברמה טובה, גמישות, ויכולה להניע חלקים מסוימים בגוף בצורה בטוחה. לא במקרה אנחנו יכולים למצוא חוג פילאטיס למבוגרים במקומות רבים, בין אם אלה מרכזי ספורט או מרכזים אחרים. מדובר על חוגים שמיועדים לקהלים אשר הרבה פעמים מתמודדים עם מוגבלויות פיזיות שונות, כאבים או התאוששות מפציעות שונות, בין אם זה בגלל גילם המבוגר ובין אם זה מסיבות אחרות.

דרך חוג פילאטיס לנשים או חוג פילאטיס לגברים, הם לומדים כיצד לנוע בצורה נכונה, כיצד לזוז, איך לבצע תנועות בצורה בטוחה מבלי לגרום לעצמם נזק. הם לומדים כיצד לבצע את התנועה כך שהם לא יצטרכו להשתמש בהרבה כוח, הם לומדים כיצד להזיז איברים שונים מבלי להקשות על עצמם.
צריך לזכור, כל תנועה שאנחנו עושים משפיעה על חלקים מסוימים של הגוף ועל הסביבה שלהם וכן על חלקים יותר רחוקים. באמצעות חוג פילאטיס לנשים או חוג פילאטיס לגברים, אפשר ללמוד כיצד להניע את הגוף ולבצע את התנועות בצורה טובה ובטוחה.

צריך לציין פה שתי נקודות חשובות מאוד, הראשונה בהקשר של חוג פילאטיס למבוגרים. ההמלצה הרפואית היום היא לבצע פעילות גופנית בכל גיל, שכן זה טוב פיזית וזה טוב מנטאלית, יתרה מזו חשוב שאנשים מבוגרים יעשו פעילות גופנית ובפרט פילאטיס בשביל שהתנועה שלהם לא תיהרס, והגוף שלהם לא ישחק.
נקודה שנייה היא בהקשר לחוג פילאטיס לנשים, ההמלצה היא שנשים בהריון ואחרי לידה, יבצעו תרגילי פילאטיס, גם בשביל לשמור גל גמיש, גם בשביל לבצע פעילות גופנית וכן בשביל שיוכלו לנשום ולבצע תנועות בצורה נכונה ובטוחה.

מן הסתם, כל החוגים הנ"ל חייבים להיות מועברים על ידי מומחים, אנשים שמתמחים בביצוע תנועות שכאלה. אין טעם ללמוד פילאטיס או דברים אחרים,. אם לא לומדים כיצד לבצע את הפעילות אצל מורה מומחה, שיודע גם להעביר וגם יודע לשים לב ולהקפיד על ביצוע תנועות חלקות, חדות ונוחות.

פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית בנושא. אצלנו בסטודיו סמוראי תוכלו למצוא את כל המידע בנושא. כולל חוג פילאטיס במרכז שלנו עבור אנשים מבוגרים. פנו אלינו בהקדם והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם. אנחנו כאן לרשותכם. אנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לפני שאתם נרשמים לחוג פילאטיס אצלנו. 
 

מעוניינים במידע נוסף? חייגו:
ההתאחדות העולמית לג'ו ג'יטסו בישראל בע"מ  |  סניף גבעתיים - 03-5733479  |  סניף תל מונד - 09-9566555
סניף תל מונד - 09-9566555
סניף גבעתיים - 03-5733479  
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: 
|
אייקי ג'ו-ג'יטסו     אייקידו בגבעתיים     בי''ס לאומנויות לחימה בגבעתיים     בי''ס לחימת רחוב     בי''ס קפואירה     בית ספר לחימת רחוב     בית ספר קפואירה     ג'יאו - ג'יטסו     חוג קיקבוקס בגבעתיים     קיקבוקס בגבעתיים     אימוני כושר קרביים     בית ספר לאמנויות לחימה לילדים     ג'ו ג'יטסו למבוגרים     חוג ג'ו ג'יטסו לגילאי 4-5     חוג פילאטיס לנשים     חוגי קיקבוקס במרכז     חוגי קראטה לגברים     קורס להכשרת מאמני ג'ו ג'יטסו     קורסי מאמנים לאומנויות לחימה     אימוני כושר בגבעתיים