חוג קיקבוקס בגבעתיים

כמה פעמים במהלך היום, אתם אומרים לעצמכם, הלוואי והיינו יכולים להרגיע את עצמנו, להוציא את העצבים בצורה מסודרת, בזמן שאתם גם משפרים את הכושר הגופני ועושים הכל בשליטה ובריכוז מלא? לזה בדיוק יש חוג קיקבוקס בגבעתיים ובמקומות אחרים בארץ. 

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים נרשמים לחוגי קיקובוקס, עם זה במסגרת מכוני כושר ומועדוני ספורט בהם ניתן ללמוד את המקצוע ועם זה במסגרת מקומות אחרים, מקומות בהם לומדים שיטות אחרות, נוספות, של אומנויות לחימה. 

חוג קיקבוקס בגבעתיים או בכל מקום בו הוא נערך, לומדים הנרשמים כיצד לתקוף ולהגן על עצמם באמצעות בעיטות ובוקסים. שיטות ההתקפה וההגנה, לקוחות מעולם שונים של אומנויות לחימה, ביניהם, קראטה, אגרוף ועוד. הרעיון הוא לשלב בין הידיים לרגליים בתזמון מדויק ובטכניקות ייחודיות. השילוב בין השניים מעניק שליטה מלאה לגוף ויוצר אפשרות בו הגוף יודע כיצד לעמוד מול המכות שהוא חוטף, להתגונן ולהגיב. 

במסגרת קיקבוקסינג לומדים הנרשמים לא רק כיצד לפעול מבחינה פיזית אלא גם מבחינה נפשית, כיצד לעמוד מול גורם זר שמבקש להתקיף מבלי לצאת משליטה ובלי להיכנס ללחץ, כשמנגד הגוף פועל קואורדינציה מלאה בין הידיים לרגליים. מדובר על לימוד טכניקות עבודה ייחודיות, בנפרד ובמקביל, אשר יכולות לשרת את התלמידים גם מחוץ לשעת הלימודים וכן מחוץ למקרים בהם מותקפים ונאלצים להגן על עצמם. 

בית ספר קיקובוקס, כולל מדריכים מקצועיים ובעלי ניסיון שעברו את כל רמות הלימוד בתחום והתמחו כמדריכים ומורים. הלימודים מתפרשים לאורך תקופות שונות, כאשר התלמידים יכולים לעבור מרמת מתחילים לרמת מתקדמים ובמקרים מסוימים לעבור לרמה של מקצועניים, אז הם יוכלו גם לעסוק בתחום ולהשתתף בקרבות שונים. ביה"ס קיקבוקסינג מכיל אולמות אימונים שונים, כולל אולמות עם מכשירי כושר שונים לחיזוק הגוף. במסגרת הלימודים מקבלים התלמידים גם הרצאות שונות שהן מעבר לעולם של קיקבוקסינג, הרצאות שיכולות לעזור להם ללמוד כיצד להיכנס לריכוז ושליטה. יש לציין שבמסגרת ביה"ס קיקבוקסינג, קיימים חוגים שמתאימים לגילאים שונים ובדרך כלל בכל חוג לומדים תלמידים בני אותו גיל. 

בסטודיו סמוראי לומדים בין היתר גם את רזי הקיקבוקסינג. אם אתם מחפשים בית ספר קיקבוקס איכותי, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר ייחודיות בתחום. המדריכים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם ולאמן אתכם. אתם יכולים לפנות אלינו דרך הטלפון או דרך האתר ואנחנו נדאג לחזור אליכם בהקדם. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
קיקבוקס בגבעתיים
 

מעוניינים במידע נוסף? חייגו:
ההתאחדות העולמית לג'ו ג'יטסו בישראל בע"מ  |  סניף גבעתיים - 03-5733479  |  סניף תל מונד - 09-9566555
סניף תל מונד - 09-9566555
סניף גבעתיים - 03-5733479  
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: 
|
אייקי ג'ו-ג'יטסו     אייקידו בגבעתיים     בי''ס לאומנויות לחימה בגבעתיים     בי''ס לחימת רחוב     בי''ס קפואירה     בית ספר לחימת רחוב     בית ספר קפואירה     ג'יאו - ג'יטסו     חוג קיקבוקס בגבעתיים     קיקבוקס בגבעתיים     אימוני כושר קרביים     בית ספר לאמנויות לחימה לילדים     ג'ו ג'יטסו למבוגרים     חוג ג'ו ג'יטסו לגילאי 4-5     חוג פילאטיס לנשים     חוגי קיקבוקס במרכז     חוגי קראטה לגברים     קורס להכשרת מאמני ג'ו ג'יטסו     קורסי מאמנים לאומנויות לחימה     אימוני כושר בגבעתיים