קורס להכשרת מאמני ג'ו ג'יטסו

בשנים האחרונות, אין זה סוד, אנחנו יכולים לראות יותר ויותר ישראלים, בין אם אלה צעירים או מבוגרים, גברים או נשים, אשר מבקשים ללמוד את רזי אומנות הלחימה היפאנית על סגנונותיה השונים. בין היתר הם מבקשים ללמוד ג'ו ג'יטסו.
על כן, אין זה מפתיע שיש צורך בקורס להכשרת מאמני ג'ו ג'יטסו, קורסים אשר מטרתו להכשיר את דור המאמנים הבא על רזי תחום זה. כמובן קורס להכשרת מדריכי ג'ו ג'יטסו, מועבר על ידי מרצים ומדריכים בכירים שמכירים היטב את התחום, אימנו שנים רבות מתאמנים ברמות שונות, והם מספיק מוכשרים ומקצועיים בשביל להעביר קורסים להכשרת מאמנים ומדריכים, ולהעביר את הידע והניסיון שלהם לדור הבא.

חשוב לומר, במסגרת קורס להכשרת מאמני ג'ו ג'יטסו לומדים לא רק את רזי המקצוע אלא גם תחומים נרחבים אחרים, כאלה אשר אפשר לראות בהם תחומים חופפים. למשל כושר גופני לגברים ולנשים, תרגילים באומנויות לחימה שנועדו להגנה ולהתקפה, התגוננות מול סכין ועוד. מן הסתם. במסגרת קורס להכשרת מאמני ג'ו ג'יטסו, אנחנו יכולים למצוא גם כלים נרחבים שקשורים להדרכה ולעבודה עם אנשים שמבצעים פעילות פיזיולוגית, למשל, התמודדות עם פציעות, התמודדות עם מצבים מנטאליים יוצאי דופן ועוד שורה ארוכה של התמודדויות שונות, שיש להן משמעות במובן הרחב, ואפשר לקחת את הכלים שנרכשו במסגרת הקורס גם אל מקומות אחרים.

כמובן, שבמסגרת קורס להכשרת מאמני ג'ו ג'יטסו, מתייחסים בדרך כלל למי שרוצה לאמן או להדריך חובבים בתחום ולא בהכרח מקצועיים. זה לא דומה לקורס מאמני כדורגל או קורסים אחרים בענפים תחרותיים, אשר ייתכן מאוד שמי שנרשם אליהם ירצה ביום מן הימים, להיות מאמן של מקצועניים. עם זאת ההתייחסות במסגרת קורס להכשרת מאמני ג'ו ג'יטסו, היא יותר לצד של החובבים, מתוך הנחה שמרבית המתאמנים, גברים ונשים, יהיו חובבים ולא יפתחו קריירה מקצועית. חלק מהותי בקורס להכשרת מאמנים ומדריכים בתחום, יוקצה גם לעבודה עם ילדים.
לפני סיום חשוב לומר, בטרם נרשמים לקורס להכשרת מאמני ג'ו ג'יטסו או קורס להכשרת מדריכי ג'ו ג'יטסו, יש לבדוק מי המרצים שמעבירים אותו, מה תוכנית הקורס, מה המטרה, מה הוא כולל ועוד. כלומר יש לבדוק את כל הפרטים בטרם נכנסים לקורס ומתחילים בעבודה הקשה. אין טעם להירשם לקורס אם אתם לא יודעים מה מתכוונים ללמד אתכם.

אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות אודות קורס להכשרת מאמני ג'ו ג'יטסו. ניתן לפנות אלינו, סטודיו סמוראי ולקבל הצעות מחיר ותוכניות מלאות של הקורסים. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם בכל נושא ובכל עניין. נשמח לשמוע מכם ולראות אתכם מצטרפים לאחד הקורסים שלנו, הצוותים שלנו מחכים לכם. 
 

מעוניינים במידע נוסף? חייגו:
ההתאחדות העולמית לג'ו ג'יטסו בישראל בע"מ  |  סניף גבעתיים - 03-5733479  |  סניף תל מונד - 09-9566555
סניף תל מונד - 09-9566555
סניף גבעתיים - 03-5733479  
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: 
|
אייקי ג'ו-ג'יטסו     אייקידו בגבעתיים     בי''ס לאומנויות לחימה בגבעתיים     בי''ס לחימת רחוב     בי''ס קפואירה     בית ספר לחימת רחוב     בית ספר קפואירה     ג'יאו - ג'יטסו     חוג קיקבוקס בגבעתיים     קיקבוקס בגבעתיים     אימוני כושר קרביים     בית ספר לאמנויות לחימה לילדים     ג'ו ג'יטסו למבוגרים     חוג ג'ו ג'יטסו לגילאי 4-5     חוג פילאטיס לנשים     חוגי קיקבוקס במרכז     חוגי קראטה לגברים     קורס להכשרת מאמני ג'ו ג'יטסו     קורסי מאמנים לאומנויות לחימה     אימוני כושר בגבעתיים