קיקבוקס בגבעתיים

אחת משיטות הלחימה הפופולאריות ביותר היא שיטת קיקבוקס. שיטה זו אומנם פופולארית יותר בקרב אנשים אשר מעוניינים לפתח כושר גופני, אך בעולם מתקיימות גם תחרויות רבות של קיקבוקס בין מומחים בתחום. כיום אנחנו יכולים למצוא שיטה זו בלא מעט מכוני כושר ומועדוני ספורט. 

הרעיון של קיקבוקס הוא שילוב בין בעיטות ואגרופים, ובמובן זה הוא דומה מאוד לאגרוף תאילנדי. זאת להבדיל מהאגרוף הרגיל אשר כולל רק אגרופים. מאחר ואומנות זו כוללת בעיטות ואגרופים, הרי ששני הצדדים נדרשים להיות בשליטה וריכוז מלאים, עליהם להגן על הפנים שלהם ובו בעת להיות מסוגלים לתת מכות הן בידיים והן ברגליים. מדובר על שילוב ייחודי בו נדרשת קורדינאציה מלאה. זה אחד הדברים שלומדים במסגרת בי"ס קיקבוקס. 

כיום אנחנו יכולים למצוא חוגי קיקבוקס בגבעתיים ובמקומות רבים אחרים. החוגים כוללים גברים ונשים אשר מעוניינים ללמוד את התחום. ניתן למצוא חוגים החל מגיל נערים ומעלה. הרבה פעמים החוגים נערכים במסגרת מכון כושר כחלק מתוכנית החוגים של המקום. ההמלצה היא להירשם אל בית הספר קיקבוקס בתוספת לאימונים במכון כושר או לאימונים אחרים. השילוב בין החוגים והפעילויות השונות מאפשר להגיע לכושר גופני ייחודי, להוריד את מסת השומן, לייצר מסת שרירים מרשימה וכמובן לחטב את הגוף. עבור צעירים וצעירות רבים, מדובר באפשרות להוציא אגרסיות בצורה מסודרת, זו גם הסיבה שאנחנו נמצא לא פעם חוגים של קיקבוקס אשר מופנים לקהלים שזקוקים למקומות בהם ניתן להוציא אנרגיה ואדרנלין. 

חשוב לציין, בי"ס קיקבוקס לא מלמד ולא הופך אנשים להיות אלימים, המטרה של בית הספר בכלל והחוג בפרט, היא לגרום לאנשים לפעול תחת שליטה מלאה, להוציא את האדרנלין שלהם בצורה מסודרת ולנתב את העצבים כך שהם יכולים לפעול בצורה שאיננה פוגעת באנשים. המטרה היא לא לגרום לאותם מתאמנים שנרשמים לבית הספר, לצאת החוצה ולהילחם. המטרה היא, לדעת להגיב במידה ויותקפו בצורה נכונה, בלי לפגוע בעצמם ובלי לתת לאחרים לפגוע בהם. שיטה זו היא טובה לכל מי שמחפש דרכים לשפר את הכושר הגופני שלהם ולחטב את הגוף שלו. 

אם אתם רוצים לדעת עוד על חוג קיקבוקס בגבעתיים, זה הזמן לפנות אלינו. סטודיו סמוראי מציג מגוון חוגי קיקבוקס לקהל הרחב. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות לחוגים השונים. המדריכים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל עת ולכל שאלה. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
אייקי ג'ו-ג'יטסו
 

מעוניינים במידע נוסף? חייגו:
ההתאחדות העולמית לג'ו ג'יטסו בישראל בע"מ  |  סניף גבעתיים - 03-5733479  |  סניף תל מונד - 09-9566555
סניף תל מונד - 09-9566555
סניף גבעתיים - 03-5733479  
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: 
|
אייקי ג'ו-ג'יטסו     אייקידו בגבעתיים     בי''ס לאומנויות לחימה בגבעתיים     בי''ס לחימת רחוב     בי''ס קפואירה     בית ספר לחימת רחוב     בית ספר קפואירה     ג'יאו - ג'יטסו     חוג קיקבוקס בגבעתיים     קיקבוקס בגבעתיים     אימוני כושר קרביים     בית ספר לאמנויות לחימה לילדים     ג'ו ג'יטסו למבוגרים     חוג ג'ו ג'יטסו לגילאי 4-5     חוג פילאטיס לנשים     חוגי קיקבוקס במרכז     חוגי קראטה לגברים     קורס להכשרת מאמני ג'ו ג'יטסו     קורסי מאמנים לאומנויות לחימה     אימוני כושר בגבעתיים